Laupäev, 02. august 2014    
 
Uudiseid Teated Arvamused Elu ja inimesed Reklaam Kontakt Sisukaart
 
 
 
Võrumaa turismiveeb
www.visitvoru.ee
 
Avaleht > Kaubandus 

Poed on grupeeritud valdkonniti, muudel juhtudel järjestatud alfabeetiliselt.
Portaal areneb koostöös oma lugejatega. Kui märkate siin tegelikkusele mittevastavaid andmeid või soovite edastada täiendavat infot,  palun teatage info@vorumaa24.ee.

Arvuti- ja telefonipoed
Arvutipood -- Jüri 22A, 7822070
Condor -- Lembitu 2, tel 7822789, 5042898, condoroy@condoroy.ee
Dotbox -- Paju tn 7, tel 56577689
Germandia -- Jüri 22C, tel 5122566, 7822566
Kermet (OÜ Truman)-- Liiva 16A, tel 7823232
Mobitel (mobiiltel remont) -- Kreutzwaldi 39
Ordi  -- Jüri 22A, tel 7822070, arvutikaubad@hot.ee
Raudsepp OÜ -- Jüri 13, tel 7821439
Soundmax -- Vabaduse 17A, tel 7828195

Ehitusmaterjalid
Decora -- Lepa 2, tel 7826812
E-Ehituskeskus -- Jaani 4, Antsla, tel 7855157
Kodukolle -- Pikk 40, tel 7868682
K-Rauta – Kreutzwaldi 89, tel 7868900
Torel (san tehnika ja ehitusmaterjalid) -- Pikk 4B
Võru EMPAK – Kubija 15, tel 7858563

Kalastustarbed
Evina -- Kreutzwaldi 29
Konksupood -- Piiri 2
Piraaja pood -- Jüri 38
Pood Võru turul -- E-R 9-17, L 8-14

Kaubanduskeskused
Kagukeskus
 – Kooli 6
Andremi (tehnikakaubad)
A&G, tel 7864141
Angelgold, tel 7864103
City Coffee
Denim Dream, tel 7864102
Elion
Humana
Ideaalkosmeetika, tel 7864177
Kagumarket
Klick
Krõll (lastekaubad)
Lastekas
Lavex bürookaubad
Lillepood Mileedi, tel 7864123
Maraton -- tel 7823004
Meribell
Pesupood Eeden, tel 7864197
Seppäla, tel 7864170
Shu
Smartpost
Tele2
Weekend, tel 7864100

Kaubamaja – Kreutzwaldi 30, tel 7828305

Maksimarket – Jüri 83, tel 7826616
Apteek
Eesti Post
Juveel
Kindlustusmaakler
Jardin -- lillepood
Koduilu

Maxima – Kooli 2   
Apteek
Handymann (tööriistad), tel 56298900
ZooPlanet
Solantica -- ilukeskus

Rimi -- Jüri 85, tel 7868960
Melissa lilled
Peetri Pizza -- tel 7822707
 
Selver – Vilja 6, tel 7830900

Semu Kaubamaja -- Vabaduse 1, tel 7821430
ABZ Reisid
Home4You, tel 7864105
Käsitööpood (FQ Design OÜ)
Naisteriided (Zina I.D.A OÜ)
Salva Kindlustus
Sandra -- kosmeetika
Silja Sport -- tel 7821916
Tehnikatäht
Võru Vesi klienditeenindus
Walking -- tel 7821888


Lillepoed
Annika pood -- Jaani 4, Antsla, tel 7855130
Leeri lillesalong -- Jüri 13, E-P 8-20, tel 7822502, lilleoaas@hot.ee
Leili Lilled -- Jüri 62, tel 56683602
Leoki lillepood -- Vabaduse 7, tel 7997010
Maarika lilleseaded -- Vabaduse 8, tel 7822987, maarika@marlimel.ee
Melissa -- Kreutzwaldi 38, tel 7823295
Vesiroos -- Kreutzwaldi 5, Antsla, tel 7855242
Viola -- Jüri 26, tel 7823836
Võlu tänav lillepood -- Vilja 6 (Võru Selveris), tel 53885150

Muud poed
Aiakaubad -- Võru turul
Altor Sanitaartehnika -- Jaama 29
A-pood (FIE A. Kunz) -- Jüri 15
EG Elektrimaterjalid -- Räpina mnt 11, tel 7822770
Elektrikaubad (Lapi MT) -- Allika 1, tel 7821574
Famella (töö- ja reklaamriided) -- Petseri tn
Hinnapomm -- Jüri 39
Kangapood Mesolaid -- Jüri 15, tel 7868687
Kangapood Muaree – Vabaduse 10, tel 7821927
Kangapood Aveliina -- Vabaduse15, tel 5046278
Karma antikvariaat -- Koidula 14, tel 7825755
Kitoon tööstuskaubad -- Kreutzwaldi 14, Antsla, tel 7855580
Kodumasinate Keskus -- Jüri 37, tel 7822714
Kodutehnika – Kreutzwaldi 58A, tel 7823181
Kolmas Käsi -- Kreutzwaldi 62, tel 7825004
Kontorikaubad Knopka -- Jüri 35, tel 7828900
Kosmeetikapood -- Jüri 24, tel 56169403, mairake35@gmail.com
Knoke – Pikk 4, tel 7821737
Käsitöö (OÜ Võrumaa Ukuharu, linast tooted) -- Petseri 19-16, tel 7821949
Lastekas (OÜ Tianne) -- Jüri 39, tel 5299818
Lavex (bürookaubad) -- Vabaduse 17A, tel 7822233
Linda nahktooted -- Vabaduse 12, tel 7823409
Magaziin -- Räpina 15, tel 7821364, E-R 8-18, L 9-15
Meribell (naiste riided) -- Jüri 39
Mesindus -- Kreutzwaldi 113, tel 7821070
Motohobi -- Jüri 32A, tel 5083733
Must Kass, kunstipood -- Tartu tn 25
Nahkgalanteriitooted, Jouni Exclusive -- Jüri 34 
Paradiisi Aed -- Pikk 15A, tel 5295879
Parim Pood (esoteerika, ökoloogilised tooted) -- Jüri 15
Planray -- Jüri 22A, tel 7480608
Polar – Oja 1, tel 7821461
Puhkekaubad – Jüri 74, tel 7821558
Raamatupood – Jüri 26, tel 7821038
Ramo -- Võrumõisa 4A, tel 7821959
Saniterm -- Jüri 46, tel 7822949
Seemnepood -- Kreutzwaldi 62, tel 7821042
Starting Line OÜ (autoosad, elekrimaterjalid) -- Piiri 20, tel 7823704
Stokker -- Pikk 4, tel 7822685
Tekstiil -- Jüri 83, tel 7821643
Varula (masinate varuosad) -- Räpina mnt 15, tel 7860271
Valmisriided, Allegra -- Jüri 38
Viinapood – Jüri 29, tel 7821602
Võlu tänav ilupood (ehted, kellad, parfüümid) -- Vilja 6 (Võru Selveris), tel 53885150
Würth -- Pikk 21, tel 7824615

Mööbel
Eve mööbel (kontori- ja köögimööbel) -- Liiva 16A
Mööblipood -- Vabaduse 2A, tel 7824057
Pehmemööbel -- Pikk 6B, tel 7821700, 5282299
Suwem -- Laheda vald, Võrust Põlva suunas 17 km E-R 8-16, tel 7120160
Võru Seeder -- Kose tee 1C, tel 05062280, 7822009
Webshop Mööblisalong -- Pikk 15B, tel 7860145, 5215970
Wermo mööblipood -- Räpina mnt 12, tel 7868117 

Prillipoed
Dr Vihmanni prillipood -- Jüri 15, tel 5267214
PRO Optika -- Jüri 19A, tel 7821886
Säästuoptika -- Lembitu 2A, tel 7822877

Spordikaubad
Hawaii Express -- Lembitu 4, tel 53333617
Kalevi spordipood -- Jüri 31, tel 7823159
Silja Sport -- Vabaduse 1, tel 7821916

Toidupoed
Antsla Laine -- Kreutzwaldi 22, tel 7855551
Ayre pood -- Uue-Antsla (maante ääres parklas), tel 7857183
Delfiin -- Osula, tel 7895266
Haabsaare kpl -- tel 7852410
Hiie pood -- Võidu 34, Vastseliina, tel 7851300
Jaagumäe keskus – Kreutzwaldi 27, tel 7828521
Johnny -- Kose 1, tel 7868080
Juudi puut -- Kreutzwaldi 112, tel 7828024
Kalamees OÜ pood -- Krabi, tel 7877130
Kalapood – Tartu 44, tel 7823528
Kesklinna Konsum – Vabaduse 8, tel 7821539
Koidula toidukauplus – Jüri 6, tel 7820768
Kännu pood -- Vana-Roosa, tel 7829164
Laane pood – Laane 8, tel 7861231
Leoki kala -- Vabaduse 7, tel 7997012
Lihakarn  -- Võru turul
Mendis -- Mõniste, tel 7891212
Metsavenna talu pood -- Vastse-Roosa, tel 7891280
Nele kulinaaria – Kreutzwaldi 21, tel 7825526 
Meie pood -- Räpina mnt 1 
Nursi pood
Nöörimaa Market – Räpina mnt 20, tel 7868610
Parksepa kpl -- Kesk 7, tel 7850522
Pere pood -- Rõuge, tel 5226774
Pärlijõe kpl -- tel 7829218
Saru kpl -- tel 7890636
S-Market – Jaama 24, tel 7828950
Soo A ja O – Kreutzwaldi 106, tel 7821108
Sänna külapood -- Sänna, tel 7824501, 56685286, E-R 10-18, L 10-14
Säästumarket – Räpina mnt 4, tel 7828710
Taisto pood -- Vana-Antsla, tel 7853332
Tsooru pood -- tel 7852521
Turu – Jüri 76, tel 7824142
Vaabina kpl -- tel 5077556
Vanalinna A ja O – Kreutzwaldi 34, tel 7821854
Varstu pood -- tel 7893335
Viitina pood -- tel 7870188
Võrukivi – Kivi 10, tel 7820224
Väimela kpl -- tel 7828430
Ülle pood -- Misso, tel 7856132

Antsla Tarbijate Ühistu kauplused
Antsal A ja O -- Jaani 2, tel 7855243
Hauka Konsum -- Põllu 17, tel 7855332
Tare -- Kreutzwaldi 4, tel 7855439
Kuldre A ja O -- tel 7857346
Linda A ja O -- Kobela, tel 7852766
Männi A ja O -- Varstu, tel 7893384
Saru A ja O -- tel 7890679
Sõprus A ja O -- Mõniste, tel 7891217 
Tsooru A ja O -- tel 7852566
E-Ehituskeskus -- Jaani 4, tel 7855157
Pakler -- Jaani 4, tel 7855375

Võru Tarbijate Ühistu maakauplused
Asunduse -- tel 7828485
Haanja -- tel 7878831
Lasva -- 7898217
Misso -- 7856136
Obinitsa -- 7854160
Osula -- 7895286
Parksepa -- 7850290
Puiga -- 7892333
Ruusmäe -- 7872232
Rõuge -- 7859197
Sõmerpalu -- 7896313
Tsolgo -- 7876424
Vastseliina Konsum -- 7851081
Väimela -- 7874330

VÔru veebikaamera
Ilm Eestis
Telekavad
Saada E-kaart
 Nimepäev:
Helger, Heigo, Holger, Olger, Oligerd
Nädala küsimus
Kuidas sellised suveilmad meeldivad?
VĂ€ga 62.07%
Ei 31.03%
Nii ja naa 6.9%

Kuula: 
 Kuku   Elmar   Uuno   Vikerraadio 
Ring FM  Sky Plus  Star FM
Raadio Marta    Ruut FM
Loe: 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 







 
    Sisukaart   Online: 9     Lisa lemmikuks! Almic     
Alla/Üles
vorumaa24.ee