Esmaspäev, 24. november 2014    
 
Uudiseid Teated Arvamused Elu ja inimesed Reklaam Kontakt Sisukaart
 
 
 
Võrumaa turismiveeb
www.visitvoru.ee
 
Avaleht > Teenused, asutused, ettevĂ”tted ja Ă€ri 

Ettevõtted on grupeeritud valdkonniti, muudel juhtudel järjestatud alfabeetiliselt.
Kui märkate siin tegelikkusele mittevastavaid andmeid või soovite edastada täiendavat infot, palun teatage info@vorumaa24.ee.

Abris (jalatsite tootmine) -- Tallinna mnt 2, tel 7824040
Adeera (kinnistuhooldus) -- Kannikese 2, Kose, 56688144
Akvabox -- akvabox@akvabox.ee, tel 5110118 
Ajalehed
Lõunaleht -- Jüri 22A, tel 7821300
Setomaa 
Uma Leht -- Tartu 48, tel 7822221
Võrumaa Teataja -- Oja 1, tel 7821274 
Aknafirmad
Arutech Grupp OÜ -- Jüri 22A, tel 734 3947, 5551 3056
Glaskek Võru -- Jüri 27, tel 1883
Koduaken -- Jüri 32A, tel 7864712
Uma Akõn, Lestmar OÜ -- Lembitu 2A, tel 5296188
RehPol -- Kreutzwaldi 57, tel 7820937  

Alarco OÜ -- Luha 10A, tel 5033449
Antikvariaat Karma -- Koidula 14, tel 7825755
Antsla Rõivas OÜ -- Jaani 8, tel 7855151
Antsla Tarbijate Ühistu -- Jaani 4, Antsla, tel 7855109
Antsla Tervisekeskus -- Kooli tee 12, tel 5165638
Antsla õmblusvabrik Hamery OÜ -- Taberlaane, Antsla v, tel 7828370
Arke Lihatööstus -- Kesk 7, Parksepa, Võru v, tel 27970514
Autokoolid
Võrumaa autokool– Räpina mnt 1A, tel 5032062, 7864658
Võru Autom – Jüri 32A, tel 7821776

Avatud Ateljee -- Jüri 20C, tel 5087131
Ave-Est OÜ -- Võru vald, Roosisaare küla, tel 56226657, aveestoy@gmail.com
Bauter (keskküttesüsteemid, graniitkivitooted) -- Võrumõisa tee 4A, tel 5258067
Collade OÜ -- tolliteenused, Luhamaa küla, tel 7856446
Cramo -- Jaama 26, tel 7825482
Disainibüroo M. Org -- Lembitu 2A
Eesti AGA AS -- Räpina 15
Eesti Leivalinnase OÜ -- Räpina 15, tel 7821364
Eesti Pagar -- Pikk 17, tel 7866800
Elektriteenused
Eesti Energia -- Vilja 14A, kliendiinfo 1545, rikked 1343
EG Elektrimaterjalid (K. A. Elcom Grupp) -- Räpina mnt 11, tel 7822770
Elektriteenused AS -- Vilja 14C, tel 7168613
Elis Elektrotehnika -- Räpina 7A, tel 7821803
Enerel -- Kooli 6, tel 7830600
Kagu Elekter OÜ -- Võrumõisa tee 4A, tel 7828015  
Marlimel -- Vabaduse 8, tel 7821221
Regrestar OÜ -- Jaani 40-16 Antsla, tel 7821410
Silekt OÜ -- Pindi, Lasva v, tel 56203286
Startingline -- Piiri 20, tel 7823704
Varstu Energia OÜ -- Varstu, tel 7893372, 5222503

Elioni esindus -- Kooli 6, tel 7821555
Elisa klienditeenindus -- Jüri 22A, tel 6600600
Eltel Networks AS -- Jüri 54, tel 7821144
Eltron (valve-, video-, tulekahjusüsteemid) -- Liiva 11A, tel 7821206
EMT -- Jüri 22A
Ehitusfirmad
Adevar OÜ -- Pässä küla, Lasva v, tel 5105718 
Aini Kaubad OÜ -- Osula, Sõmerpalu vald, tel 53433550
Amantium OÜ -- Punaküla, Sõmerpalu v, tel 55601781
Armo Teenus -- Metsa 7, Vastseliina, tel 5289216
Betoneer OÜ -- Pikk 21, tel 55505550
Cramo Eesti AS (ehitustööriistad, tellingud) -- Jaama 26, tel 7825482
Delstor -- Kreutzwaldi 53-32, tel 53345772
Ehitusplekk -- Pikk 4, tel 5175644
Ehitusmeister - Pikk 15A, tel 7824032
Eprok OÜ -- Liiva 26A-9, tel 5050387
Eraehitus OÜ -- Jüri 32A, tel 7821250
Eltali Grupp -- elektri- ja ehitustööd, tel 53420412
Exest OÜ -- Kraavi küla, Antsla v, tel 56159063
Filmer OÜ -- Pikk 10-5, tel 55547967 
Hilfer OÜ -- Pikk 14-10, tel 55547806
Kagumerk OÜ -- Raudtee 1, Antsla, tel 7855780
Kareful OÜ -- Võrusoo küla, Võru vald, tel 5149464
Katupi OÜ -- Kokõmäe küla, Rõuge vald, tel 5161013
Kodukatus OÜ -- Puusepa küla, Võru vald, tel 7860406
Krabi Grupp OÜ -- Krabi, Varstu vald, tel 56566652
Kurmik -- Räpina 7, tel 7823084
Lämmi OÜ (pottsepatööd) -- tel 7860404
Maa ja taluehitus OÜ -- Sika küla, Võru vald
Mercantia OÜ -- Kapera küla, Vastseliina vald, tel 55601319
Minikaevur OÜ -- Vastse-Roosa küla, Mõniste vald  
Navi Ehitus OÜ -- Navi Küla, Võru vald, tel 5265418 
Pasimare OÜ -- Käbli küla, Misso v, tel 5179209
Private Project Building OÜ -- Räpina mnt 22A, tel 7825625  
Profimaa OÜ -- Põllu tee 4A Väimela, tel 5138773
Raxwood OÜ (Olly teraskatuste müüja) -- Põllu 1B, tel 56929922
Reitvoder OÜ -- Jüri 20-11
Romacom OÜ -- Võidu 58B, Vastseliina, tel 5177108
Ruukkiexpress -- Jaama 65, tel 53226635 
Selista Ehitus -- Vilja 14B, tel 7828625
Semuehitus -- Kooli tee 6, tel 7827400
Tellinger OÜ -- Räpina mnt 13C, tel 7821603
Toode -- Oja 1, tel 7822769
Torel -- Pikk 4B, tel 5059218
Uma Ehitus OÜ -- tel 56229141, umaehitus@umaehitus.ee
Vimperg -- Jaama 28, tel 7821349
Võru Kerri -- Kreutzwaldi 42, tel 7821067
Võru Trovel -- Petseri 15, tel 56154715
Wõro Ehitus -- Meegomäe, Võru vald, tel 5045762 

EJ Katri OÜ -- Kastani 3, Väimela, tel 5282280
Emeri Kaubanduse OÜ -- Luha 60, tel 7824316
EMT Võru esindus -- Jüri 22A, tel 123
E-Varula OÜ -- Räpina nmt 15, tel 7860271
Flamelle OÜ -- Petseri 17, tel 7821863
Foto
Võru Foto – Jüri 23A, tel 7820262, vofoto@hot.ee, E-R 9-18, L 9-15
Fotoäri (Kalju Kuusik), Jüri 32A, tel 7822252, 5035859
Fotokingitused OÜ -- Haanja mnt 13, Rõuge, tel 5655410
Fransermax OÜ -- Kreutzwaldi 59, tel 7823618, asvgt@neti.ee
G4S AS Võru esindus -- Kooli 6, tel 7821321
Galerii Shalom -- Lasva, tel 5017968
Gardenplan OÜ (aiaplaanid) -- Tulika 19
Geomel OÜ (maakorraldus jm) -- Kreutzwaldi 55A, tel 53912233
Hela Kardinad OÜ -- Kooli 6, Kagukeskus, tel 7821882
Iluteenused Võrus
Annika massaa?ituba -- Karja 18, tel 5129701
Anu ja Heleri Ilutuba -- Liiva 11, tel 56643162
Donna ilusalong -- Kooli 6, tel 56631796
Egeli ilusalong -- Tartu 23
Elysee ilusalong – Jüri 38, tel 7820381
Glamuur salong – Jüri 22A, tel 7821008, 5118576
Harmoonia ilusalong -- tel 56155958
Helisto OÜ – Räpina mnt 15, Vabaduse 4, tel 53432559
Ilukabinet -- Jüri 16, tel 7825619
Juuksurid -- Jüri 24
Juuksurid -- Lembitu 2
Juuksurid, kosmeetik -- Vabaduse 7
Juuksurid – Vabaduse 17A, tel 7822615
Juuksur Anu Treial – Kreutzwaldi 22, tel 7821086
Juuksur Kadri Malõgin – Jüri 19A, tel 7820259
Juuksur Merike Pindis – Räpina mnt 12, tel 5200760
Juuksur Ulvi Juhkam – Kreutzwaldi 15, tel 5087011
Juuksur Sirje Niitmets – Kreutzwaldi 116, tel 7822245
Juuksur Vaike Pisukova -- Kubija põik 6A, tel 5065452, 53861687
Kadri massaa?isalong -- Vabaduse 10B, tel 5246930
Kesklinna ilusalong -- Tartu 23
Kosmeetik Olga Rüsak – Jüri 32A, tel 7823336
Kosmeetik-massöör Heli Rinken – Kreutzwaldi 15, tel 5028438
Kosmeetik Ülle -- Lembitu 2A 
Maniküür-pediküür Aigi Kõiv -- Kreutzwaldi 15, tel 56916850
Merci – Tartu 31, tel 7820178, E-R 10-18
Maniküür-pediküür -- Vabaduse 7, tel 5159961
Perejuuksur, salong – Kreutzwaldi 58B-3, tel 7820908
Pille tervise- ja ilusalong – Jüri 19A, tel 5078481
Pop Salon -- Kooli 6, tel 7821222
Päikesekiir -- Kooli 6, tel 7864199
Ravimassaa?, Maia Malvik -- Jüri 19A, tel 5294730
Roosa juuksuriäri – Jüri 24, tel 7825690
Rutti ravimassaa? -- Jüri 19A, tel 56647761
Salong 20 – Jüri 20, tel 7825970
Solaarium – Koreli 22, tel 7822202
Solantica, massaa?isalong -- Maxima, tel 5040663
Stiil -- Liiva 11, tel 5189371, ilusalong ja juuksur
Vana Maja Salong – Paju 9, tel 7828022, juuksur, maniküür, pediküür, infrapunasaun
Ülle massaa?ituba -- Lembitu 2A, tel 55636866
Iluteenused maakonnas
Antsla ilusalong -- Haigla 8, tel 7855487, juuksur, kosmeetik
Antsla juuksur -- Kooli tee 12, tel 5146663
Antsla massa?ikabinet -- Kreutzwaldi 3, tel 56215040
Beauty Care Stuudio -- Põllu 15 Antsla, tel 55547814
Marika maniküür-pediküür -- Põllu 15, Antsla, tel 56650404
Helena ilusalong -- Põllu 15, Antsla, tel 53972089, 51979141
Kobela, Kesk 5-7, Antsla vald, tel 7852795
Rõuge Tervisekeskus -- tel 5212003
Vastseliina, Võidu 30, tel 7851148, 5292482 -- juuksur, solaarium

Johnny -- Pikk 4, tel 7830180

Kaalujälgijad -- Jüri 19A, tel 55650739
Kagu-Eesti Turvas AS -- Parksepa, tel 7850475 
Kapp Kärdi FIE (istumispadjad) -- tel 5340 6009
Kardinasalong Hela -- Jüri 27, tel 7821882
Kating OÜ (IT-teenused) -- Kääpa, Lasva v, tel 53030531
Keemiline puhastus ja pesumaja – Jüri 34, tel 5043393, 7823478
Keemiline puhastus -- Kreutzwaldi 22, Antsla, tel 7855551
Kellassepp -- Jüri 16, tel 56743214
Kellassepp -- Lembitu 2, tel 53311644
Kikkasepa OÜ -- Haava küla, Vastseliina vald
Kingsepp
Jüri 43, Võru, tel 7821425
Kreutzwaldi 22, Antsla, tel 7855551
Kindlussstusfirmad
Ergo -- Jüri 22A, tel 6824300
If -- Lembitu 1, tel 7824146; Kooli 2 (Maxima)
Inges Kindlustus -- Kreutzwaldi 62, tel 7825004
Seesam -- Lembitu 2A, tel 7825994

Kiviliiv OÜ -- Vana-Vastseliina, tel 7829233
Kodu, Aed ja Mets OÜ -- Lembitu 2A, tel 7995045
Kogudused
EELK Võru praostkond -- Võõpsu mnt 7, Räpina, tel 7961606
Kanepi kogudus -- tel 7977643
Mehikoorma kogudus -- tel 7952121
Petseri kogudus -- tel 7823641
Pindi kogudus -- tel 7898367
Põlva kogudus -- tel 7993291
Roosa kogudus -- tel 5211461
Rõuge kogudus -- tel 7859218
Räpina kogudus -- tel 7961606
Urvaste kogudus -- tel 7857202
Vastseliina kogudus -- tel 7851294
Võru kogudus -- tel 7823641
EAÕK Võru Ekaterina kogudus -- Tartu 26, tel 7823423
Meeksi Ristija-Johannese kogudus -- tel 5193 0638
Mõniste-Ritsiku Ristija-Johannese kogudus -- tel 5056456
Obinitsa Issanda Muutmise kogudus -- tel 7854113
Luhamaa Püha Vaimu kogudus -- tel 7856419
Antsla Täisevangeelne Kristlik vabakogudus -- Põllu 35, tel 7855769
EKB Antsla kogudus -- Jaani 24

Korstnapühkija Aigar Kuus -- tel 56903030
Kodutute loomade varjupaik -- tel 53404223
KPG Kaubanduse OÜ -- kpl Magaziin, Räpina 15, tel 7821364
Kudumisateljee -- Vabaduse 10, tel 5234469
Kullassepp
Tartu 15, tel 7820690
Lembitu 2 -- Tanel Sakla, tel 53311644
Kunst
Avatud Ateljee -- Jüri 20C (2. korrusel), tel 5087131
Kütioru Avatud Ateljee -- Koloreinu küla, tel 7829210, Leelo/Peeter Laurits
Must Kass (kunstipood) -- Tartu tn 25

Kõlleste Kommimeistrid OÜ -- Põllu 1C, tel 7994317

Linda Nektar AS -- Kobela, Antsla v, tel 7855768
Loomakliinikud ja veterinaaria
Veterinaarapteek – Jüri 43D, tel 7823663
Veterinaarkeskus – Võrumõisa tee 4, tel 7824051, 5086934
Võru loomakliinik – Kreutzwaldi 38, tel 7822912, 56667912, voru@farmax.ee, E-R 8.30-18, L 8.30-14
Väikeloomakliinik Sodalis – Pikk 21, Võru, tel 7820707, 5145790, info@sodalis.ee, E-R 10-18, L 10-13

Lõuna-Eesti Haigla -- Kubija, tel 7868569 (registratuur), 112 (kiirabi)
Ly Trading OÜ -- Liiva 27, tel 5068605

Maamõõdu- ja arhitektuuribüroo OÜ -- Võrumõisa tee 4A, tel 7821537
Maamõõdubüroo OÜ -- Kreutzwaldi 55, tel 7823154 
Masintikkimine, Marika Sova -- Jüri 26, tel 5091967
Matuseteenused
Toomla OÜ, Navi küla, Võru vald, tel 5077549, matuseteenused
Võru Matusetalitus OÜ – Kubija (haigla juures), tel 7858350, 51973863, 5086332
Võru kalmistu – tel 7828620, 5279010
Võru Tavand OÜ – Karja 20, Võru, tel 7821640, 5184809, matuseteenused
Gramet OÜ – Pikk 42, tel 7821037; Kreutzwaldi 119, tel 56646270
Piusakivi OÜ – Jaama 23, tel 7829159, 5150422

Mehka -- Pikk 17B, Vabaduse 4B
Merklin OÜ -- Räpina mnt 1C, tel 5647 7345
Metallitööd
Agrometal OÜ -- Kose, tel 5043494
Arcel Metall OÜ -- Pikk 21, tel 5179228
Kaaro Hall OÜ -- Puiga, Võru vald, tel 5176266 
Karet Metall OÜ -- Kuldre, tel 7857107
Kern-Liebers Eesti -- Lille 20A, tel 7822564
Lapi MT -- Parksepa, tel 7868641
Loigu Enn -- Kollino küla, Antsla vald, tel 53404143
Meisli OÜ -- Ruusmäe, tel 7872287 
Mäetalu Sepp OÜ -- Matsi küla, Rõuge vald, tel 58145714
Rauameister AS -- Väimela, tel 7826716
Sepikoda, Peeter Reemann -- Tilgu küla, Rõuge vald, tel 5165626
Seto Metall OÜ -- Obinitsa, tel 5140471
Talvar TR OÜ -- Võidu 22, Vastseliina, tel 7851261
Võru Hallid -- Pikk 21, vqruhallid@neti.ee

Metrex Mõõtekeskuse Võru filiaal -- Pikk 26, tel 7824347
Misso Savitööstus OÜ -- Misso, tel 5106969
Mobitel (mobiiltel remont) -- Kreutzwaldi 39, tel 5018800
Mäetalu Sepp -- Matsi küla, Rõuge vald
Nancotex Eesti OÜ -- Lille 18, tel 7820627
Nauta MV (merekaatrite ehitamine) -- Niidu 3, tel 5120789
Notarid
Inga Anipai – Vabaduse 17A, tel 7828185, 5128185, inga.anipai@notar.ee
Triin Tein – Lembitu 2A, tel 7821209, triin.tein@notar.ee

Nöörimaa Tugikodu -- Räpina mnt 12, tel 7864765

Olepal OÜ -- Mõniste vald
Ordulinnuse OÜ -- Vana-Vastseliina küla, vastseliina vald

Paadi Pagar OÜ -- Järvere, Sõmerpalu vald, tel 7829243
Pandimaja -- Jüri 32, tel 7822870
Pangad
Krediidipank -- Jüri 24, tel 7821771
SEB -- Tartu 25, Võru, tel 6658600; Kreutzwaldi 3, Antsla, tel 6658701
Swedbank -- Vabaduse 10A, tel 6310310; Jaani 4, Antsla, tel 6310310

Pesumati OÜ -- tel 7422747
Pigeon Productions -- Lembitu 2A, tel 5050964
Piltide raamimine -- Paju 7, tel 7821346
Pintmann Grupp -- tel 7866000
Polar (telerite, kodutehnika remont) -- Oja 1, tel 7821461
Politsei -- Kreutzwaldi 52, tel 7868211; Kreutzwaldi 1, Antsla, tel 7855502
Prillipood Võru Säästuoptika -- Lembitu 2A, tel 7822877
Prilliraamide remont -- Lembitu 2, tel 53311644
Puidu- ja mööblifirmad
Aivar & Merike OÜ -- Hänike, Sõmerpalu vald, tel 7829219
Ako AS -- Tsooru, Antsla vald, tel 7829059
Alfa AS (puidutöötlemise instrumendid)-- Tiigi 3, tel 7821114
Altai ARC -- Kasaritsa, tel 56248115
AMI Treipuit -- Jaama 71, tel 7824069
A-Nagel OÜ -- Saika küla, Haanja v, tel 5064281 
Anro PT -- Karikakra 12, Võru vald, tel 7864754
Antsla Inno -- Antsu küla, Antsla vald, tel 7830520
Arminto OÜ -- Külaoru küla, Vastseliina vald, tel 77851110
Atorat OÜ -- Puiga, Võru vald, tel 7892437
Barrus -- Verijärve, Võru vald, tel 7850700
Biowood OÜ -- Verijärve, Võru vald, tel 7850729
Besters Grupp OÜ -- Loosu küla, Võru vald, tel 5145034
Blancen Serv Grupp OÜ -- Pikk 15B, tel 7858500, 5272211
Capra OÜ -- Kose, tel 56670607 
Craftsline OÜ -- Räpina mnt 13C, tel 5220773
Deconord OÜ -- Kreutzwaldi 59, tel 25120709
Edepol oÜ -- Raudtee 35, tel 5031201
Ehituspuit -- Veski 53, Antsla, tel 7855179
Ehitusvara AS -- Pikk 6B, tel 7821700
Flooraekspress OÜ -- Valgjärve 6-9 Kose, tel 5091104
Förmann NT -- Vastseliina, tel 7851200
GM Panels -- Varese, Sõmerpalu vald, tel 7828515
Haavaexpert -- Pikk 21, tel 7864615
H.A.K.S. AS -- Vana-Vastseliina, tel 7820146
Handimiku PT -- Rõuge, tel 5098400
Hardforest OÜ -- Liiva küla, Sõmerpalu v, tel 56651980
H-Central -- Haanja, tel 7828435
HeSveKa -- Räpina 24, tel 7821830
Humle -- Raiste, Võru vald, tel 5238484
Iibis Puit -- Kasaritsa, tel 7868040, ibis@hot.ee
Jumek -- Kääpa, tel 7828385
Järvere Karu -- tel 7897174
Kagu Mets -- Kuldre, tel 7860900
Kapa Puit -- Kääpa, tel 7821384
Karlsson Puit -- Rõuge, tel 7859276
Kikuta -- Märdi küla, Rõuge vald, tel 7829039
Kurepalo Puidutööstus OÜ -- Lasva, tel 7970490  
Kännuvana -- Pikk 21, tel 7824648
Laikum -- Karja 8, tel 7822684
Lasva Liimpuidu AS -- Lasva, tel 7828685
Lemeks -- Pikk 6, tel 7821736
Liitva Puit OÜ -- Tallinna mnt 46F, tel 5276472, kadri.rauba@mail.ee
Linnamäe Puit -- Linnamäe küla, Sõmerpalu vald, tel 5144564
Maheko OÜ -- Kaugu küla, Rõuge vald, tel 5286494
Majorett -- Luha 58, tel 7824353
Mantra Puit OÜ -- Võrusoo, tel 5044387
Megalog OÜ -- Jaama 2-2, Sõmerpalu vald, tel 5010779
M.A.O OÜ -- Misso, tel 7856115
MP Puit -- Kobela
Natur -- Lille 16, tel 7821076 
Norra Saeveski -- Räpina 24, tel  5030762
Ots Puutöökoda OÜ -- Külaoru küla, Vastseliina vald, tel 5282143
Perepuit OÜ -- Kirumpää, tel 5179656
PNK Grupp OÜ -- Hinsa küla, Vastseliina v, tel 7829235 
Puuslik -- Tallinna mnt 46E, tel 7860170
PW Detail -- Haanja vald, tel 5112108
Robinvest -- Haabsaare, Antsla vald, tel 5048249
Ruda Trading -- Jüri 19A
Rõuge Oks OÜ -- Rõuge vald, tel 53333631, jogeda@gmail.com
Saintrans OÜ -- Kääpa, Lasva v, tel 5216717
Scansaar OÜ -- Puusepa küla, Lasva v, tel 7875588
Sirje -- Pikk 20A, tel 7824485
Sisustuskoda OÜ -- Pärna tee 12 Väimela, tel 5128111
Splitwood -- Uue-Antsla, tel 56956222
Sternoberg -- Kääpa, tel 56670607
Sän-Män -- Tööstuse 7, Antsla, tel 7855506
Sänna Lehis -- Sänna, Rõuge vald, tel 5086359  
Taivi -- Lasva, tel 7829106
Timmo Puutöökoda -- Jeedasküla, Vastseliina vald, tel 7822124 
Toftan -- Sõmerpalu, tel 7827800
Trendwood -- Pikk 4, tel 5054306
Vandersell -- Jüri 20, tel 7824440
Varikupalk -- Külaoru küla, Vastseliina vald, tel 7860456
Vastseliina Puidutöökoda -- Petseri 4, Vastseliina, tel 5278268
Viitina Rooste -- Viitina, tel 5292083
VIP-Mööbel OÜ -- Luhamaa, Misso vald, tel 7867607
Vipson Projekt -- Jeedasküla, Vastseliina vald, tel 7851400
Võru Disainmööbel -- Põllu 1B, tel 5185999, info@vorumoobel.ee
Võru EMPAK -- Kubja 15
Võru Seeder -- Kose tee 1C, tel 7821418
Wermo -- Räpina 12, tel 7868100
Ööbiksaare Palkmajad -- Ruusa, Haanja vald, tel 7822434, 5114215
Põllumajandus ja loomakasvatus
ABL Baltic Seeds AS -- Kaku küla, Lasva v, tel 7898280 
Ala-Mähkli talu -- Karula, Antsla vald, tel 5172646
Alasilla talu -- Lasva vald, tel 7860359
Anneküla Piim -- Anne küla, Antsla vald, tel 5117032
Antsla Heda OÜ -- Antsla vald, tel 7855261
Estonian-ACB-Vianco -- Sänna, Rõuge vald, tel 7860228
Foordark OÜ -- Järve tee 13 Väimela, tel 7874338 
Hapsi talu -- Sõmerpalu vald, tel 5168509
Hartsmäe ökotalu -- Ihatsi küla, Haanja vald, tel 7829158
Hine talu -- Võru vald, tel 7829004
Holla talu -- Urvaste vald, tel 7860787
Hossa talu -- Võru vald, tel 7850304
Ivaski talu -- Antsla vald, tel 7860644
Jaagumäe talu -- Navi küla, Võru vald, tel 7823866
Jaaniraotu OÜ -- Madala küla, Lasva v, tel 5226767
Janno talu -- Tsooru, tel 5283535
Jaska-Hinriko talu -- Võru vald, tel 7860033
Jõeääre talu -- Rõuge vald 
Jõudluskontrolli keskus -- Kreutzwaldi 48A, tel 7387700
Järve veisekasvatustalu -- Haanja vald, tel 7872228
Jürisaare talu -- Loosu küla, Võru vald, tel 7860160
Kallis talu -- Rõuge vald, tel 7860827
Kannimäe talu -- Säre küla, Antsla vald, tel 5061259
Kaoseandre OÜ -- Kassi küla, Urvaste vald, tel 7867572
Kasemäe talu -- Kraavi küla, Antsla vald, tel 7860770
Kaunismäe talu -- Tsooru, tel 7852655
Kimeko -- Meremäe, tel 56631833
Kingo talu -- Ermakova k, Meremäe v, tel 7861395
Koosa-Ilumetsa talu -- Kraavi küla, Antsla vald, tel 7855416
Kriguli talu -- Matsi k, Varstu v, tel 7861026
Kuldre Piim OÜ -- Kuldre, Urvaste v, tel 7857141
Kungla talu -- Hüti k, Mõniste v, tel 7861034
Kurgsoo Tall OÜ -- Mustja küla, Sõmerpalu vald, tel 7860121
Kuustemäe OÜ -- Lasva, tel 5257030
Kõrgesilla talu -- Tundu k, Mõniste v, tel 7891266
Kärblase talu -- Kõrgessaare k, Lasva v, tel 7860158  
Külaoru Vili OÜ -- Vastseliina vald, tel 7851301
Külmoja talu -- Illi k, Vastseliina v, tel 7851348
Laanemetsa talu -- Loosu, Võru v, tel 7860214
Lasva Agro OÜ -- Pässä küla, Lasva v, tel 5252369
Lauda talu -- Kõrgepalu k, Varstu v, tel 7893574
Leppkolga talu -- Villike k, Mõniste v, tel 7890719
Lombi talu -- Urvaste vald, tel 7857103
Loyde -- Ruusmäe, tel 7872268
Luhte talu -- Plaani k, Haanja v, tel 7867512 
Lõunapiim -- Mõniste, tel 7891232
Lõunatipp -- Mõniste, tel 5052262
Madala talu -- Tiilige küla, Misso vald, tel 5585402
Mart Kalluste talu -- Illi küla, Vastseliina v, tel 7851348
Matsi maasikakasvatustalu -- Matsi k, Rõuge v, tel 7860740
Meilekom OÜ -- Metstaga k, Varstu v, tel 53054255
Metsalu talu -- Muhkamõtsa k, Rõuge v, tel 7860826
Mäe-Taga Kurvitsa talu -- Sänna, Rõuge v, tel 7829018
Mägiste talu -- Uue-Antsla, tel 7857365
Nogometsa talu -- Taudsa k, Rõuge v, tel 7829002
Nopri Talumeierei OÜ -- Kärinä küla, Misso v, tel 5660 8621
Ojaperve talu -- Lasva, tel 5218508
Oru talu -- Karisöödi, Mõniste v, tel 7861095
Ossipe Talu OÜ -- Järvepalu k, Rõuge v, tel 5114003
Osula Oss OÜ -- Osula, Sõmerpalu vald, tel 5045266
Parts Valev -- Urvaste vald, tel 7852397
Peede talu -- Saru, Mõniste v, tel 7890641
Piipsemäe talu -- Piipsemäe, Haanja v, tel 7829179
Piiri talu -- Meremäe vald, tel 7854100
Pistimäe talu -- Tagaküla, Võru v, tel 7829034
Piusa POÜ -- Obinitsa, tel 7854172
Polüpakend -- Raudtee 22A, Antsla, tel 5148276
PRIA -- Katariina 7, tel 7821833
Pruuli-Kaska talu -- Liiva k, Sõmerpalu v, tel 7829016
Puka talu -- Oe k, Antsla v, tel 7855140
Põdramäe ökotalu -- Uue-Saaluse k, Haanja v, tel 7860479
Põllamäe talu -- Säre k, Antsla v, tel 5391 8293
Pärna talu -- Vana-Saaluse küla, Vastseliina vald, tel 7860448
Rande talu -- Visela k, Urvaste v, tel 7861488
Rein Aimu talu -- Vastseliina vald, tel 7851246
Rimmi talu -- Antsla vald, tel 7860658
Roosu talu -- Sulbi, Sõmerpalu v, tel 7895254
Sarapmäe talu -- Kollino k, Antsla v, tel 7855177
Sentafarm OÜ -- Mõniste, tel 50193701 
Siberi talu -- Kärinä k, Misso v, tel 7851209
Sibula talu -- Navi k, Võru v, tel 7860153
Siilaku talu -- Kõrgessaare k, Lasva v, tel 7829083
Siimu talu -- tel 7850338
Sillari talu -- Uue-Antsla, tel 7857288
Sutte loomakasvatustalu -- Vastseliina vald, tel 7851559
Taarapõllu talu (Edgar Kolts FIE) -- Kangsti, edgar@taarapollu.ee, tel 56622648
Tagametsa talu -- Kuklasõ k, Rõuge, tel 7877168
Taga-Püsni talu -- Varstu, 7861113
Taga-Tepaski talu -- Paganamaa, Varstu v, tel 7861052
Tammeotsa talu -- Matsi k, Rõuge v, tel 7860703
Tepani talu -- Navi, Võru v, tel 7829140
Trummi talu -- Väiso k, Võru v, tel 7829075
Tsearebo talu -- Tagaküla, Võru v, tel 7829116
Tursa talu -- Kuutsi, Mõniste v, tel 7890747
Tuti talu -- Rummi küla, Sõmerpalu v, tel 5212403
Tuuma lambakasvatustalu -- Kõrgepalu k, Varstu v, tel 5053348
Urtica TÜ -- Nõmme 2, Võru, tel 5175600
Vabaduse talu -- Kraavi k, Antsla v, tel 7855710
Vana-Antsla Kaseke OÜ -- Antsla v, tel 7853311
Vana-Hansi talu -- Liiva k, Sõmerpalu v, tel 7829189
Varstu Piimaühistu -- tel 5117032
Virve Hobusekasvatuse AS -- Pikakannu, Lasva v, tel 7829192
Vumba talu -- Haamaste k, Sõmerpalu v, tel 7895291
Võhandu põllumajanduse OÜ -- Osula, tel 7828567
Võrumaa Talupidajate Liit -- Liiva 11, tel 7821758
Väikemetsa talu -- Kurenurme, Sõmerpalu v, tel 7896453
Väimela Põllumajanduse OÜ -- tel 5054098
Ähnimäe talu -- Ruhingu, Urvaste v, tel 7852388

Päästearmee Võru korpus -- Vabaduse 4, tel 56464993
Raamatupidamisteenused
Abiratas UÜ -- Jüri 19A, tel 5220611
AMC Audit OÜ – Liiva 11, Võru, tel 7828235, 5100423, amcaudit@amc.ee
Askelon OÜ – Vilja 8-71, Võru, tel 7823366
Ave-Est OÜ -- Lembitu 2A
Blaubrück – Räpina mnt 12, Võru, tel 7823992
Esur Gaad OÜ – tel 7820173, 53995039, esurgaad@hot.ee
Finantskindlus OÜ -- Lembitu 2A, tel 7821117
Heatava Raamatupidamisteenused -- Lembitu 2A, tel 5226288
Jada RB OÜ -- Põllu tee 6-16 Väimela, tel 7874306
Jäger Are – Jüri 27, Võru, tel 7821795, 55613779, ajr@hot.ee
Kamberg Elvi – Männiku 28, Võru, tel 7858578, 56209211
Rimess Capital MRI OÜ – Jüri 22A, Võru, tel 7821626, 5052803, voru@rimess.ee
RUV Kontor OÜ – tel 53477295, uno.viira@ruvkontor.ee
Tabiita OÜ – Pikk 21, Võru, tel 7828481, 5132768
V-Viitur -- Katariina 5, tel 7821795
 
Ragn-Sells AS -- Pikk 4, 15155
Raidma Kaubandus OÜ -- Luha 10-7, tel 5026385
Ramo -- Võrumõisa 4A, tel 7821959
Ramirent -- Pikk 4, tel 53330125
Reklaamifirmad
Reklaamitööd, kunstipood -- Jüri 33, tel 7821379
Reklaamitöökoda -- Tartu 6A, tel 7823486, info@wildereklaam.com
Valge Karu -- Räpina 14, tel 56665222

Ridali Lennuklubi -- Raiste, Võru vald, tel 7970462, 5038417
Riigiasutused
ARK Võru büroo -- Räpina mnt 5A, tel 6201200
Ilmajaam -- Vilja 57, tel 7821244
Kaitseliidu Võrumaa Malev -- Karja 22, tel 7828280
Kaitsepolitsei -- Karja 18A, tel 6121455
Kaitseväe Võru Lahingukool -- Meegomäe, tel 7175100
Keskkonnainspektsioon -- Linda 1A, tel 7868650
Keskkonnateenistus -- Karja 17A, tel 7868360
Kodakondsus- ja migratsioonibüroo -- Tartu 31, tel 6662722, 7824072
Kohtumaja -- Vabaduse 13, tel 7821562
Kohtutäiturid: Kolsar Aive -- Lembitu 1, tel 7823795; Peedosaar Taive -- Jüri 43, tel 7823260
Kriminaalhoolduse ametnikud -- Jüri 19A, tel 7868177
Kuperjanovi pataljon -- Kose tee 3A, tel 7175301
Lõuna Teedekeskus -- Jüri 18, tel 7827300
Maa-ameti büroo -- Kreutzwaldi 55, tel 6750176
Maaparandusbüroo -- Katariina 7, tel 7821084
Maksu- ja tolliamet -- Põllu 2, tel 6764630 (maksud), 6764442 (toll)
Muinsuskaitseameti Võrumaa inspektor -- Jüri 12, tel 7820126
Nöörimaa tugikodu -- Räpina 22
Ohvriabi -- Jüri 19A, tel 7864640, voru.oa@ensib.ee; E, K, R 9-12, 13-16
Pensioniamet -- Jüri 19A, tel 7827911, 16106
Piirivalve staap -- Räpina 20A, tel 7861704
Pokumaa Sihtasutus -- Urvaste vald, tel 53425054
Politsei, Võru jaoskond -- Kreutzwaldi 52, tel 7868210
PRIA -- Katariina 7, tel 7821833
Prokuratuur -- Vabaduse 13, tel 7500750, 7820543
Päästeamet -- Räpina 20A, tel 7827110
RMK Võru Metskond -- Männiku 22, tel 6767471
Tarbijakaitseamet -- Jüri 12, tel 7823518
Taimetoodangu inspektsioon -- Katariina 7, tel 7821812
Tervisekaitsetalitus -- Lembitu 2A, tel 7821496
Tööinspektsioon -- Lembitu 2A, tel 7821226
Tööturuamet -- Jüri 54, tel 7821848
Veterinaarkeskus -- Võrumõisa 4, tel 7824051
Võru Instituut -- Tartu tn 48, tel 7828750
Võru Maavalitsus -- Jüri 12, tel 7868300
Võru Turismiinfokeskus -- Tartu 31, tel 7821881
Võrumaa Arenguagentuur -- Jüri 12, tel 7868367
 
Ritico -- Kirumpää, Võru vald, tel 7821248
Roheline Aed OÜ -- Kose 8-6, Võru vald, tel 5175620
Rõuge Hooldekodu -- tel 7859366
Räniturism OÜ -- Kääpa, Lasva v, tel 5030759
Sepikoda, Aaron Torm -- Jaama 23, tel 55542004
Setogurmee -- Obinitsa, kerti@setomaa.ee, tel 56560504
Special Satellite Service -- Veskioja 22, tel 7858311
Stiilman -- Kose tee 1A, tel 7822503
Sõmerpalu Hooldekodu -- tel 7861215
Sänna Kultuurimõis -- Sänna, Rõuge vald, tel 55588929

Taga-Melga talu (käsitöötooted) -- tel 7895227
Tamra OÜ -- Pindi küla, Lasva vald, info@tamra.ee, tel 5096814
Tamrex -- Piiri 2, tel 7409088
Tamula Tallid -- Vana-Nursi, tel 5048621
Tallinna Võru Selts -- tel 6569067
Tantsuspordiklubi Maarja – tel 5183760, reno@hot.ee
Telerite remont – Oja 1, Võru (Polar), tel 7821461
Termoteenindus OÜ -- Roo 8, tel 7824438
Tervise Kodu OÜ -- Männiku 43A, tel 53454222
Tevakaabel OÜ -- Vabaduse 3, tel 7823370
Timo-Keraamika -- Kivi 12, tel 7821035
Toomeoru AS -- Tsooru, arvo.tamm@mail.ee
Tootmisbaas -- Räpina 11, tel 7828500, tootmisbaas@hot.ee
Trako -- Räpina mnt 16, tel 7821389
Transport
Aigren (ehitusmasinad, transport) -- Kooli 6/Räpina 22B, tel 5110054
Aivar Stalde Transport -- Kose 9-13, Kose, tel 6096118
AMC Trans OÜ (kraanad, tõstukid, kallurid jms) -- Pikk 21, tel 7821508
Auto Võru -- Pikk 6, tel 7828270
Ekso AS -- Põllu 1F, tel 7866880
Haugas Transport OÜ -- Järve 2A, Antsla, tel 5041035
Harri Reisid OÜ -- Aia 2, Kobela, Antsla vald, tel 5652797
Hekemal OÜ -- Olevi 23-16, oy.hekemal@mail.ee, tel 56670614
Kivikatus OÜ (autotransport, metalltooted) -- Karja 17C, tel 56488316
Marval Trans OÜ -- Saaremaa küla, Lasva v, tel 5042835 
Plangi Trans OÜ -- Järvere, Sõmerpalu vald, tel 7868690
Raam Transport OÜ -- Vilja 14B, tel 5037040
Sveka Veod OÜ -- Kääpa küla, Lasva v, tel 56473612
Taisto Transport AS -- Kollino, Antsla v, tel 7855585
Transler OÜ (treiler, buldooser, kaevetööd) -- Kooli tee 5-27, tel 5058440
Veldimtrans OÜ -- Kääpa küla, Lasva v, tel 5044785
Võru Trans -- Pikk 6, tel 7828277

Trükikoda Täht -- Oja 1, tel 7823909
Tõlketeenused -- Mariland Group OÜ, tel 53584082, info@mariland.ee 
Töötukassa – Võru tel 7866083 Jüri 19A, Antsla 7855494 Kreutzwaldi 1

Urvaste Seltsimaja -- Urvaste küla, uks@urvasteseltsimaja.ee

Vaks OÜ -- Võidu 5, Vastseliina, tel 7851208
Vanametalli kokkuost
Agrometal OÜ -- Kose, tel 5043494 
Kose 1A, tel 55537228 
Kuusakoski -- Jaama 22, tel 7820074
Omelmet -- Kose 1D, tel 7821883
Refonda -- Vanaraua tee 1, Kose, tel 5205955

Vee-Ekspert OÜ -- Väimela, tel 5561 6300
Veesoonte otsimine (Ülo Tafenau) -- Nursi, tel 5053579
Videolaenutus -- Lembitu 2, tel 7822789
Villavahetus – Tartu 35 (kauplus Aed), tel 7823481, 5088385
Voglia Eesti Võru filiaal -- Liiva 11B, tel 5164178
Võru Gaas OÜ -- tel 7821759
Võru Juust AS -- Pikk 23, tel 7821028 
Võru Maaparandusbüroo -- Katariina 7, tel 7821084
Võru Rõivas OÜ -- Pikk 15, tel 7824083
Võru Soojus AS -- Kooli 6, tel 7864152
Võru Tarbijate Ühistu -- Lembitu 1, 7827600
Võru Vesi AS -- Ringtee 10, tel 7828334
Võrumaa Teed AS -- Räpina mnt 13, tel 7826400
Võrumaa Tehnoloogiainkubaator -- Väimela, tel 5230969
Võrumaa Äriklubi -- Männiku 43A, tel 5112021, vorumaa@ariklubi.ee
Võtmete valmistamine
Lembitu 2, Võru, tel 53755355, E-R 8-17
Lembitu 5-18, Võru, tel 56621388
Vabaduse 4, Võru, tel 53911577
Maksimarket -- Jüri 83

Välikäimlate ja prügikastide rent – TommiRent, tel 5256254
Vänt (Võru vanatehnika klubi) -- tel 5282250, raivo19@hot.ee

Weckman katused -- Piiri 2, tel 53284919
Würth -- Pikk 21, tel 7824615   

Õigusabi
Allika Õigusabi OÜ (jurist Kalli Uibokand) – Allika 5, Võru, tel 7821849, 5260242
Feliks Luiksaar Õigusbüroo -- Lembitu 2A, tel 5221929, feliksluiksaar@hot.ee
Kagu Õigusbüroo OÜ (Eveli Misnik) -- Lembitu 2A, tel 5126269, info@kaguoigus.ee
Kallaste advokaadibüroo – Jüri 32A, Võru, tel 7824062, 5252368
Kuklase & Partnerid advokaadibüroo – Jüri 26, Võru, tel 7824348
Rein Vänteri büroo – Oja 1, Võru, tel 7822721, 5087128
Õmblustööd
Arigeste OÜ -- Vabaduse 17A, tel 7822615
Flamelle OÜ -- Petseri 17, tel 5050242
Mesolaid OÜ -- Jüri 15, tel 7868687
Õmblusäri -- Kreutzwaldi 46, tel 7822646
Õmblustööd -- Jüri 19A, E-R 10-13
Õmblustööd -- Uus 23, tel 58133646

Õnnehaldja mängumaa -- Tartu 23 (lastehoid, sünnipäevad), tel 53860332

Ühistud, ühingud ja liidud
Antsla Tarbijate Ühistu -- Jaani 4, Antsla, tel 7855109
Karula Hoiu Ühing -- Ähijärve, Antsla vald, kiri@khy.ee 
Korteriühistute Liidu büroo -- Jüri 19A, tel 5039187
Võru Hoiu-Laenuühistu -- Jüri 26, tel 7823075
Võru Tarbijate Ühistu -- Lembitu 1, tel 7827600
Võru Tuletõrjeühing -- Seminari 5, tulekaitse@hot.ee
Võrumaa Masinaühistu -- Liiva 11, tel 7821253
Võrumaa Metsaomanike Liit -- Liiva 11
Võrumaa Nõuandekeskus -- Liiva 11
Võrumaa Partnerluskogu -- Jüri 12-130, tel 7868372
Võrumaa Puuetega Inimeste Koda -- Jüri 19A, voru.koda@mail.ee
Võrumaa Talupidajate Liit -- Liiva 11
Võrumaa Vaegkuuljate Ühing -- Jüri 19A, johannes.siidra@mail.ee
Võrumaa Vetelpäästeühing -- Vee 4, tel 5020750
Võru Ühisabi -- Lembitu 2A, tel 7822057

QTH OÜ -- Silikaadi 17-16
      

 

VÔru veebikaamera
Ilm Eestis
Telekavad
Saada E-kaart
 Nimepäev:
Ustav, Sivert
Nädala küsimus
Millal ostsid viimati raamatu?
Sel kuul 0%
MĂ”ni kuu tagasi 50%
Eelmisel aastal 0%
Mitu aastat tagasi 0%
VĂ€ga ammu, ei mĂ€letagi enam 50%

Kuula: 
 Kuku   Elmar   Uuno   Vikerraadio 
Ring FM  Sky Plus  Star FM
Raadio Marta    Ruut FM
Loe: 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 







 
    Sisukaart   Online: 8     Lisa lemmikuks! Almic     
Alla/Üles
vorumaa24.ee